קרן מלגות קציר
בר עליון
דלג על בר עליון
בר ימין
דלג על בר ימין
Banners
דלג על Banners
לאתר קרן רש"י
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
למידע נוסף על המילגות שלנו:
דלג על למידע נוסף על המילגות שלנו:

למידע נוסף על המילגות שלנו:

*
*
להגשת בקשה למילגה  

מסיימת בקרן בתחושת סיפוק וגאווה


שנת תשע"ד הייתה שנה שלישית ברצף שהייתי מלגאית קרן "קציר" בתכנית "בנות סבן, ושנה שנייה שביצעתי את שעות ההתנדבות ביחידה למעורבות החברתית של המכללה האקדמית גליל מערבי. מתוכף תפקידי נחשפתי לעבודה מעניינת ומספקת, הכרתי אנשים רבים והיום ניתן לומר, חשה סיפוק רב מדברים שנעשו על ידי למען קהל הסטודנטים.


אני מסיימת את שנה ג' ללימודי תואר ראשון בתחושת הסיפוק והגאווה על מקום שבו למדתי והתנדבתי. עברתי דרך לא פשוטה, מלאת אתגרים ומכשולים, אך למדתי הרבה ואף פעם לא הרמתי ידיי. אך ללא עזרתה ותמיכתה שקיבלתי מקרן ונציגותה במכללה לא הייתי עומדת בעומס הלימודים, עבודה וכדומה.


לכן ברצוני להודות מספר רב שאנשים שעומדים מאחורי הצלחתי, כגון: לד"ר ניסים לגזיאל, מנהל היחידה למעורבת החברתית של מכללת גליל מערבי, לגב' ענבל אוזן, רכזת סיוע לימודי במכללת דליל מערבי, גב" רויטל סטרקוביץ', ממלאת מקום רכזת סייעו לימודי במכללת גליל מערבי, גב' אושרה פרידמן, רכזת מחוז צפון וקשרי שותפים קרן מלגות קציר, למר שלומי אריה, מנהל קרן קציר, לכל התורמים ואנשים שתמכו בי ועזרו לאורך כל דרכי.


הצלחתי הפרטית, כגון: הציונים הגבוהים, הישגים  בעבודה בסוכנות היהודית והקבלה לתואר שני באוניברסיטת חיפה, כל אלו הם חלק בתלי נפרד מן הצלחת הקרן שליוותה אותי בשלושת השנים הללו ונתנה לי הזדמנות להוכיח את עצמי ולהגשים את הפוטנציאל שבי.
אני מודה על שלושת השנים הנפלאות לכל אחד ואחת  מכם ומאחלת לכם להמשיך להיות כתובת לכל דבר עבור הסטודנטים בעלי פוטנציאל גבוה שזקוקים לעזרתכם המעולה.

סטודנטית לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה , שנה ג' , המכללה האקדמית גליל מערבי

עבור לתוכן העמוד