קרן מלגות קציר
בר עליון
דלג על בר עליון
בר ימין
דלג על בר ימין
Banners
דלג על Banners
לאתר קרן רש"י
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
למידע נוסף על המילגות שלנו:
דלג על למידע נוסף על המילגות שלנו:

למידע נוסף על המילגות שלנו:

*
*
להגשת בקשה למילגה  

מכתב תודה לקרן קציר.

כבוד נשיא המכללה פרופסור שלמה גרוסמן
מר יואל  ישורון דיקאן הסטודנטים
מר שלומי אריה  - יו"ר  קרן קציר
גב' הדר וקנין –רכזת דרום ומרכז
תורמים יקרים.
מיכל כהן ובת-אל שלנו יקרות.


הסבר קצר על קורבן הקריירה = אדם שכל חייו השתנו עקב העובדה שנפצע או נפגע. הוא בעצם הפך את היותו קורבן לקריירה, קריירה של תלות באחרים.
חברותיי אחיותיי למסע – משפחת קציר היקרה.


בראשית היה חושך, תמה תקופה. אספנו את הילדים לחיקנו קמנו על הרגליים מגששות את דרכינו מהאפילה אל האור.  צעד אחרי צעד החלו השמים הכהים להתמלא  בנצנוץ כוכבים.   כל מעשה, כל החלטה חשובה שהגשמנו האירה כמו כוכב את האפילה, כל אחת מאתנו בחרה לה מחר בו היא תוכל לשנות את הכל, בו היא תכתוב מחדש את סוף הסיפור.


ולכן היום כולנו פה נשים אימהות אקדמאיות בחרנו להרחיב את הידע וההשכלה עבורנו ועבור עתיד ילדנו , אבל אנחנו לא לבד  אומצנו בחום ובאהבה ע" משפחת קציר ממש כמו משפחה אמתית הם אספו אותנו לחיקם עם הרבה סבלנות, הבנה, תמיכה (נפשית וכלכלית) דאגה אמתית של אם לבניה.

 

הקרן תמיד כאן בית חם שבו הדלת תמיד פתוחה בפנינו , כל פניה למיכל / בת אל  קודם כל מתקבלת בחיוך ושאלה "הכל בסדר, איך את מסתדרת, את צריכה משהו " ?, האמפתיות והדאגה, הנתינה מכל הלב המחשבה עלינו ועל רווחת ילדינו לא רק שמחממת את הלב אלא נותנת לנו מרווח נשימה לשבת וללמוד, לתת דרור ליצירתיות, לרכוש ידע ו"לראות עולם" , להרחיב את הלב ואת הדעת. אנחנו צועדות יחד יד ביד מצד אחד הילדים ששותפים למסע המרתק, החוויתי והמתגמל הזה (כי על כל ציון טוב ,כל הישג כל קורס חדש שעברנו אנחנו משתפות את הילדים והם גאים בנו האמינו לי ונדמה לי שרובם גם מפרגנים לאמא ועוזרים לה ללמוד) ומהצד השני אמא ואבא קציר מחזיקים את היד – חמה, יציבה ובוטחת מאמינים בנו מפרגנים ותומכים.


ברצוני להודות בשמי ובשם ילדיי ובשם כל חברותיי ואחיותיי ובני משפחותיהם למסע האקדמי הזה למשפחת קרן קציר הנפלאה על היותכם האנשים הטובים באמצע הדרך שלנו, על שאתם מאירים את דרכינו ועוזרים לנו לסלול עתיד טוב יותר, היום אני מברכת על כך שבעזרתכם אנו יכולות לכתוב מחדש את סוף הסיפור.  סוף אופטימי, הישגי, ומרגש שמעלה ומדגיש את היכולות הקוגניטיביות והמנטליות שלנו כאימהות שמצליחות ללמוד, לעבוד, לפרנס, להתנדב, לאהוב, ולקיים משפחה.

תודה לכם ותבורכו משמיים.
באהבה  אם חד-הורית מכללת אשקלון 2014

עבור לתוכן העמוד