קרן מלגות קציר
בר עליון
דלג על בר עליון
בר ימין
דלג על בר ימין
Banners
דלג על Banners
לאתר קרן רש"י
Banners
דלג על Banners
Banners
דלג על Banners
למידע נוסף על המילגות שלנו:
דלג על למידע נוסף על המילגות שלנו:

למידע נוסף על המילגות שלנו:

*
*
להגשת בקשה למילגה  

התנדבות בקהילה - סיפוק עצמי

התנדבות בקהילה - סיפוק עצמי

הנני מסיימת שנה שנייה בחוג לפסיכולוגיה וחוג ללימודי ארץ ישראל. שנה שנייה בחוג לפסיכולוגיה הינה קשה ביותר בין שלושת השנים ודורשת השקעה רבה על מנת להצליח בה.


מלבד קורסי סטטיסטיקה הרבים אשר אופייניים לשנת לימודים זו, עשיתי קורס "התנסות בשדה". במסגרת הקורס הייתי עוברת הדרכות רבות ונוסעת לבית של אישה אשר התאלמנה ושייכת לאגף משפחות שכולות במשרד הביטחון. במהלך הפגישות הייתי משוחחת  איתה ע"מ לתת לה תחושת חשיבות והייתי שם בשבילה. "התנסות בשדה" היה טמון בהשקעת זמן רב יחסית בו, אך בעיני קורס זה הינו משמעותי ביותר במהלך התואר.


כמו כן , במהלך השנה עשיתי התנדבות בבית ספר ריאלי יסודי בחיפה. במסגרת התנדבות זו הייתי נמצאת במועדונית ועוזרת לילדים לבצע שיעורי בית או שהיינו עושים פעילויות יצירה ביחד או משחקים. נהניתי לתרום בדרך זו, הרגשתי שגם פה עשיתי משהו משמעותי והרגשתי את עצמי חלק בלתי נפרד מהמועדונית.

קבלת מלגת "בנות סבן" כל כך עוזרת לי להשקיע את רוב הזמן שלי ללימודים ולא לעבודה! בזכות מלגה זו אני יכולה ללמוד ולא לחשוב כל הזמן איך אתפרנס בחודש הבא, איך אקנה אוכל וכו'.
ברצוני להגיד תודה רבה לתורמים ולהדגיש את חשיבות התרומה שלכם! אם לא הייתי מקבלת מלגה זו, רוב הסיכויים שלא הייתי יכולה ללמוד את התואר האהוב עלי, שכל כך עמוס וקשה. מלגה זו עוזרת לי להגשים את החלום ולסיים תואר ראשון בפסיכולוגיה כדי שאוכל להמשיך אחר כך לתואר שני בתחום זה.
סטודנטית לפסיכולוגיה , שנה ב' , אוניברסיטת חיפה

עבור לתוכן העמוד